APIE MUS

“IDIOMA” yra specializuotas ispanų kalbos mokymo centras, organizuojantis ispanų kalbos kursus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Mokymo centas veikia nuo 2004 metų.

Šis mokymo centras išsiskiria tuo, kad visas dėmesys yra skiriamas žmonėms, kuriuos domina ispanų kalba ir kultūra. Mūsų padedami, žmonės ne tik išmoksta laisvai reikšti savo mintis vis labiau populiarėjančia ispanų kalba, bet ir daug sužino apie Ispanijos ir Lotynų Amerikos istoriją, papročius, ypatumus.

Ispanų kalba yra antra ar trečia pagal populiarumą užsienio kalba po anglų. Pasaulyje apie 400 milijonų žmonių kalba ispaniškai. Ispanų kalba – ketvirta labiausiai vartojama kalba pasaulyje (po anglų, kinų ir hindu). Ispaniškai kalbama keturiuose pasaulio žemynuose. Ispanų kalba turi istorinę svarbą visame pasaulyje. Ispanų kalba savo skambesiu ir savitumu žavi įvairaus amžiaus žmones.

Norėdami išmokti kiekvieną kalbą, turite įdėti nemažai pastangų, kad galėtumėte komunikuoti užsienio kalba. Pradėdami lengviau suprasti, klausyti ir kalbėti, pamažu pajusite tikrąją ispanų kultūros dvasią.

VIZIJA

Mes siekiame, kad laisvas kalbėjimas ispanų kalba būtų prieinamas kiekvienam norinčiam ją išmokti.

MISIJA

Kiekvieną dieną, pasitelkdami šiuolaikines mokymo priemones ir metodus, suteikiame Jums aukščiausios kokybės kalbines žinias bei skatiname susikalbėjimą tarp skirtingų kultūrų.

VERTYBĖS

Kokybė – mūsų mokymo metodai yra struktūrizuoti ir suformuoti pagal aukščiausios kokybės priemones ir standartus. Kursų programa yra sukurta taip, kad mokiniams būtų lengviau išmokti naujus žodžius, įsiminti taisykles, pastebėti kalbos savitumus ir paprasčiau suprasti kalbą.

Dėmesys kiekvienam – kiekvienas žmogus mums yra svarbus. Mes siekiame, kad visų žmonių grupėje mokymosi lygis būtų panašus ir kad visi klasėje galėtų visapusiškai dalyvauti diskusijose.

Teigiamas požiūris – mums svarbiausia, kad kalbos mokymasis netaptų našta, kurios negalima pakelti. Mūsų mokymo programos sudarytos taip, kad kiekvienas kuo anksčiau išmoktų išreikšti savo mintis užsienio kalba, galėtų komunikuoti, turėti tvirtus kalbos pagrindus. Mokymasis visada turi būti ir informatyvus, ir malonus. Tokiu efektyviu būdu greitai pasiekiamas norimas rezultatas.

Orientacija į rezultatą – mes siekiame, kad, pabaigę mūsų kursą, Jūs ne tik galėtumėte laisvai komunikuoti svetima kalba, bet ir turėtumėte supratimą apie ispanakalbių kultūrą, papročius bei tradicijas. Kiekvienas, baigęs mūsų kursą, sugeba skaityti spaudą, suprasti ispaniškus filmus ir laisvai susikalbėti gatvėje.